محدودیت ها در اسلامشهر آغاز شد / برخورد قاطع با متخلفان

فرماندار اسلامشهر گفت: با توجه به شیوع بیماری کرونا و عدم رعایت نکات بهداشتی و ترددهای غیرضروری توسط مردم محدودیت های صنفی در اسلامشهر اعمال شد.

مسعود مرسل‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار سرویس اجتماعی شبکه خبری تهران نیوز اظهار داشت: محدودیت فعالیت واحدهای صنفی شهرستان از روز پنج شنبه ۲۲ اسفندماه آغاز شد.

فرماندار شهرستان اسلامشهر گفت: با توجه به عدم رعایت الزامات بهداشتی و تردد غیر ضروری برخی از شهروندان اجرای محدودیت فعالیت واحدهای صنفی از روز پنج شنبه ۲۲ اسفندماه با قاطعیت اجرا می شود.

مسعود مرسلپور با اعلام خبر فوق اظهار داشت: تمامی واحدهای صنفی شهرستان در روزهای شنبه تا پنج شنبه از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۵ و در روز جمعه نیز از ساعت ۱۱ صبح تا ۱۵ مجوز فعالیت خواهند داشت.

رئیس ستاد مقابله با ویروس کرونا شهرستان اسلامشهر ادامه داد: با توجه به هماهنگی های صورت گرفته با دادستان عمومی و انقلاب شهرستان در صورت عدم رعایت هر یک از کسبه و بازاریان واحد صنفی مربوطه تا اطلاع ثانوی پلمب خواهد شد.

مرسلپور تصریح کرد: ان شاءالله با همراهی و مشارکت مردم و کسبه محترم شهرستان روزها و هفته های مهم آتی را بخوبی سپری کنیم و بتوانیم از شیوع ویروس کرونا در شهرستان جلوگیری کنیم.

انتهای پیام/*

تبلیغ وینک مگ

→ خواندن مطلب قبلی

آیا قانون نظارت بر رفتار نمایندگان نیازمند اصلاح است؟

خواندن مطلب بعدی ←

اعلام هشدار جدی برای شهرستان شهریار

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *